O nas | PR Education

O nas

obrazek

Jesteśmy firmą szkoleniową, specjalizującą się w public relations, social media i marketingu strategicznym. Jako praktycy, od lat aktywnie działający w branży public relations i w mediach, oferujemy szkolenia i kursy nastawione na uzyskanie przez słuchaczy praktycznych umiejętności.

Szkolenia dla pisarzy i wydawnictw

Od dziewięciu lat zajmujemy się public relations w branży wydawniczej. Nasze szkolenia i kursy zostały zoptymalizowane pod kątem potrzeb rynku książki. Dostosowane do wyjątkowego produktu jakim jest książka oraz specyficznych zasad rządzących rynkiem wydawniczym, gwarantują wysoką efektywność proponowanych rozwiązań i narzędzi.

Aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, proponujemy również możliwość komponowania „szytych na miarę” wersji szkoleń i warsztatów z wybranych modułów, udostępniamy bogate w treści materiały pomocnicze oraz serwis merytoryczny, czyli porady i konsultacje telefoniczne i e-mailowe po zakończeniu szkoleń.

Szkolenia dla firm

Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń otwartych i zamkniętych dla działów PR, promocji i marketingu firm i organizacji, a także dla osób prywatnych, które wiążą swoją karierę zawodową z branżą PR. Dodatkowo wspieramy firmy w procesie szkolenia nowych pracowników działów związanych z komunikacją w ramach kompleksowego programu Akademia PR, czyniąc z nich wykwalifikowanych, świadomych specjalistów PR.

Doradztwo

Proponujemy usługi doradcze na każdym etapie prowadzenia działalności PR. Opracowujemy strategie komunikacyjno-wizerunkowe, strategie social media, zakładamy i prowadzimy strony na Facebooku, a także doradzamy przy realizacji konkretnych kampanii marketingowych.

Strategia PR – budowanie świadomości produktów wśród odbiorców i budowanie wizerunku firmy to długotrwały proces. Aby na każdym etapie działań zaowocował sukcesem, potrzeba skutecznych narzędzi. Te narzędzia określa i porządkuje strategia, czyli mądrze wyznaczone cele i precyzyjne sposoby ich osiągnięcia. Profesjonalna strategia zdecydowanie zwiększa szansę firmy na przetrwanie i stabilny rozwój.

Fan Page – Facebook to 1 mld użytkowników na świecie, ponad 10 mln w Polsce. To potencjalni klienci zgromadzeni w jednym miejscu, w zasięgu ręki. Facebook to możliwość dotarcia do osób, które interesują firmę w sposób szczególny ze względu na charakter danego biznesu. Można się z nimi komunikować, promować ofertę i sprzedawać.

Pisanie materiałów dla prasy, ofert, newsletterów, wpisów blogowych, tekstów na strony WWW. Opracowujemy profesjonalne teksty, z poszanowaniem zasad dziennikarskich, public relations i reklamowych. Skuteczny przekaz, to połowa sukcesu. Liczy się nie tylko to, co komunikujemy, ale i jak.

Dlaczego my?

Naszym atutem jest doświadczenie i wiedza w public relations, mediach, kreowaniu wizerunku i umiejętnościach miękkich. Przyjazna, partnerska atmosfera, jaką budujemy w trakcie szkoleń, sprzyja nie tylko przyswajaniu wiedzy, ale i nabywaniu praktycznych umiejętności.

Naszą nadrzędną wartością jest zasada uczciwości w biznesie, dlatego staramy się, by współpraca z nami przynosiła naszym partnerom rzeczywiste i wymierne korzyści. Dbamy o to, by wszystkie etapy współpracy przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. Relacje z naszymi Klientami opieramy na szacunku i życzliwości, a podejmowaną współpracę traktujemy z najwyższą odpowiedzialnością.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zapytania ofertowe. Bezpłatnie określimy Państwa potrzeby szkoleniowe i zaproponujemy optymalne szkolenie, dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.